לא משנה מה האירוע ומי האורחים, בסוף כולם זוכרים בעיקר את האוכל. ראיתי את זה שוב ושוב במשך השנים, האוכל משפיע יותר מכל דבר אחר על מידת ההנאה של האורחים. כשטעים לכולם, מרגישים את זה באויר, האנימציה בשיחה, בלוטת הטעם רוקדות ממש, ואז עשינו את העבודה שלנו כהלכה.

מגשי אירוח

בשנים האחרונות, פשט בארץ טרנד אוכל ביס שממשיך להיות פופולרי. כאלה שמאסו באוכל הגדול, שיוצר תחושת עומס וכבדות והמעדיפים את האירוח שלהם הרבה יותר קטן וקליל, וללא התעסקות בסידור שולחן מזנון גדול.

קייטרינג לאירועים

אנחנו בסינדיז מספקים שירותי הקייטרינג לאירועים פרטיים ועסקיים. סינדיז מציע שירות קייטרינג לאירועים הכולל ריהוט, כלי הגשה ועריכה, עיצוב, שירות מלצרים, בניית תפריט ועוד.

אנו מקיימים סוגי אירועים מגוונים, החל מקייטרינג לאירועים למגזר הפרטי, כגון, קייטרינג לחתונה, קייטרינג לבר מצווה וכדומה והן קייטרינג לאירועים עסקיים, כגון, השקות מוצר, כנסים מיוחדים, ערבי חברה ואירועים עסקיים אחרים.

קינוחים אישיים

להרבה מאיתנו (כולל אותי),  הארוחה היא רק תירוץ לקינוח בסוף. 
קינוח מותיר טעם טוב בפה, הוא נותן לנו זריקת ארנגיה והוא מאריך את האירוע, הכיף מסביב לשולחן יחד אם האנשים שאנחנו מבלים איתם

הגשת פטיפורים ופינגר פוד מתוק באירוע היא דרך להזרים שיק אופנתי לאירוע שלכם, להרשים את המוזמנים וליצור בו אווירה  מיוחדת ומושקעת.

להזמנות

טקסט שיווקי שיגרום ללקוחות להזמין

תהיו בקשר

או מלאו את הטופס ונחזור אליכם במהרה

דילוג לתוכן